Aplikace kmenových buněk

Nabízíme Vám úplnou novinku v péči o pleť a v možnosti redukce drobných vrásek obličeje.
Ve spojení s použitím frakčního CO2 laseru je možné po frakci obličeje (dekoltu, rukou atd.) aplikovat ihned po ošetření speciální sérum s výtažky z kmenových buněk. Vzhledem k porušení povrchu kůže laserem dojde ihned ke vstřebání séra do hlubších vrstev kůže, kde se mj. nachází také kolagen a dojde k jeho regeneraci. Výtažky z kmenových buněk regenerují kožní buňky, produkují kolagen, elastin a jiné kožní součásti mezibuněčných prostor. Tím dojde k výraznějšímu napnutí kůže a k vyhlazení drobných vrásek. Dále sérum obsahuje komplex biomimetických peptidů, které pokožku rozjasní a hydratují. V neposlední řadě v séru najdete také niacinamid (vitamin B3), který neutralizuje působení dráždivých faktorů, zabraňuje přenosu melaninu na povrch kůže, čímž zpomalí tvorbu pigmentací a zastavuje rozvoj aknozních projevů.
Přijďte se sami přesvědčit o jeho působení ve spojení s frakčním laserem, budete příjemně překvapeni.
Další informace na tel. 721 222 552

Aplikace kyseliny hyaluronové

Jedná se o injekce gelu s kyselinou hyaluronovou, které mají výrazný efekt u středně hlubokých statických vrásek, jako jsou například kolmé vrásky nad kořenem nosu, vrásky mezi nosem a ústními koutky, kolem úst, na bradě apod. Mimické svalstvo zůstává normálně funkční, gelová hmota pak vyplní rýhu a následně vypne kůži v ní. Mimika člověka a jeho výraz zůstává zachován.

Aplikace kyseliny hyaluronové je technika invazivní, ale vzhledem k použití velmi tenké jehličky respektive tupé tenké kanyly, která pronikne pouze do vnější vrstvy pokožky, se není třeba obávat větší bolesti. Před injekcí lze nanesením analgetického krému minimalizovat bolest při aplikaci.

Co vlastně je kyselina hyaluronová?
Je to látka našemu tělu vlastní a její hlavní funkcí je vázat a přenášet vodu, dále udržovat strukturu tkání a regulovat výměnu živin. Právě těchto vlastností kyseliny hyaluronové využíváme při výplni vrásek. Jedná se o materiál ve formě gelu aplikován injekčně přímo do vrásky pomocí jehly nebo tenké kanyly. Vzhledem k tomu, že kyselina je neživočišného původu, není na ní žádná alergická reakce!
Existuje celá řada různých preparátů, které se liší svojí hustotou a obsahem kyseliny hyaluronové. Podle hustoty je pak používána k výplni jemných či naopak hlubších vrásek či rýh. Dále je kyselina hyaluronová využívána ke korekci drobných asymetrií obličeje, při zvýraznění či zvětšení rtů (tzv. smyslné rty) a v neposlední řadě při úpravě jizev (nejen na obličeji).

Délka zákroku: Vlastní zákrok trvá přibližně 20-30 minut (podle velikosti ošetřované plochy).

Po ošetření: Po ukončení je v ošetřených partiích patrný jen zcela nepatrný otok a drobný lem zarudnutí. Mohou se vyskytnou i nepatrné modřinky. Vše zcela vymizí během několika hodin, při aplikaci většího množství pak do 1–2 dnů. Ošetřených partií bychom se neměli po dobu 6-ti hodin příliš dotýkat. Lehký make up či krém lze použít. Doba trvání účinku, resp. výplně, je velmi individuální Záleží jak na použitém materiálu a jeho hustotě, tak i na ošetřované lokalitě. Všeobecně lze říci, že efekt výplně trvá 6–12 měsíců.
Rizika aplikace jsou minimální, ale nelze je zcela vyloučit, jako u jakéhokoliv invazivního výkonu. Aplikaci by se měli vyhnout lidé s poruchou srážlivosti krve či léky ovlivňujícími srážlivost krve, dále pak lidé s probíhajícím infekčním onemocněním a také ji nelze aplikovat do zánětlivé kůže. Aplikace může v ojedinělých případech podpořit výskyt oparů.

Cena – od 5000 Kč (odvíjí se od použitého materiálu)

Facelift

Touto technikou se odstraní kožní nadbytky a tím vyhladí vrásky a povolená kůže v obličeji.
Provádí se s místní anestezií, při vědomí. Speciální řezy jsou umístěny kolem ušních boltců a uvolněná kůže se vytahuje do stran. Povolené svalstvo a povázky se zavěšují stehy. Po operaci se 1 měsíc nosí speciální elastický pás kolem obličeje (není v ceně operačního výkonu). Tzv. minifacelift je technika pro menší úpravy v dolních etážích obličeje.

Cena výkonu je 24 000 Kč.

Frakční CO2 laser

Nejčastější použití operačního frakcionovaného (frakčního) CO2 laseru.
– Vyrovnání hlubších i drobných vrásek obličeje, dekoltu, hřbetů rukou.
– Vyrovnání jizviček – například po akné nebo neštovicích a striích.
– Omlazení (rejuvenace) kůže – laserový resurfacing.
– „Operační“ léčba (odstranění) mateřských znamének, fibromků, různých „výrůstků“ kůže, např. bradavic, kondylomat apod.
– Odstranění pigmentových skvrn obličeje, dekoltu, hřbetů rukou.
– Celkově zlepšuje kvalitu pleti, odstraňuje barevné nerovnosti, vyrovnává drobné vrásky a jizvy.

Je použití frakčního CO2 laseru pro mě vhodná?
Trápí-li Vás zhrublý povrch kůže obličeje, vrásky, jizvy po akné či neštovicích, pigmentové skvrny?
Pak můžete využít tohoto ošetření. Rádi Vám běhěm konsultace navrhneme nejvhodnější možné řešení.

Jaké jsou výsledky resurfacingu?
Resurfacing má velmi dobrý výsledný efekt. Vaše pleť bude vypadat o řadu let mladší. Můžete počítat s velmi dobrými výsledky ve zlepšení vzhledu povrchu kůže,
vymizení rozšířených žilek a pigmentových skvrn na těle, vyrovnáním drobných vrásek obličeje, dekoltu, hřbetů rukou. Zákrok lze provést jak na celý obličej,
tak i na jednotlivé oblasti.
Dále lze provést odstranění mateřských znamének, fibromků, různých „výrůstků“ kůže bez náslených jizev

Průběh ošetření operačním frakcionovaným CO2 laserem
Zákroku předchází konsultace s lékařem, který Vám navrhne optimální řešení.
Samotné ošetření není výrazně bolestivé, pro komfort pacienta se používá anestetický krém. Po výkonu se pokožka ochladí, aplikují se příslušná séra, která díky laserem perforované kůži pronikají do značné hloubky a jejich efekt se tím násobí. V době hojení se aplikují regenerační krémy.
Hojení probíhá přibližně 4-5 dní, po rozsáhlejším ošetření (resurfacing celého obličeje) se doporučuje 1-2 dny klidový režim v domácím prostředí.
Délka vlastního ošetření závisí na velikosti ošetřované plochy a pohybuje se od 20 do 30 minut.
Po každém zákroku je nutné chránit ošetřená místa před intenzivním slunečním zářením krémem s vysokým UV faktorem.
Nedoporučuje se bezprostředně po ošetření navštěvovat přímořské státy nebo vysokohorské oblasti s vysokou sluneční aktivitou.

Zde je názorná ukazka zákroku frakcionovaným CO2 laserem.
—video—

Cena je závislá na ošetřované ploše. Aktuální ceny rádi sdělíme na požádání.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváheje kontaktovat na tel.: +420 721222552, nebo na e-mail: krupkaestetika@gmail.com.

Liposukce (invazivni)

Jde o výkon, který slouží k odstranění tukové tkáně z podkoží v problémových partiích, kde se cvičením a dietou nedaří tuk redukovat.

Jedná se pouze o modelaci postavy. V žádném případě takto nelze zhubnout. Při operaci se do redukovaných oblastí aplikuje roztok anestetika, který je poté z mininářezů kůže zvláštní sondou spolu s tukem odsát. Operace se provádí v lokální anestezii za plného vědomí. Po operaci je nutné nosit elastické prádlo, které Vám doporučíme podle ošetřované partie těla (cena není zahrnuta v operačním zákroku).

Cena odsátí jedné oblasti (např. oba boky, břicho, obě stehna…) je od 15000 Kč, ale odvíjí se od náročnosti, množství tuku atd.

Operace čela

Tato metoda umožní odstranění vrásek čela, vytažením kůže směrem nahoru.
Zákrok se provádí v místní anestezii. Řez je možné vést na hranici vlasů nebo ve kštici pokud je třeba zvýšit čelo. Současně se provádí uvolnění svalstva obočí a povázky. Rekonvalescence trvá asi měsíc.Po dobu hojení je nutno nosit speciální elastickou pásku (není v ceně operačního výkonu). Jako menší variantu tohoto výkonu je možno provést závěs obočí speciálními stehy.

Cena kompletní operace je 19 500 Kč.

Operace dolních víček

VPodstata operace spočívá v odstranění kožního nadbytku a tukových váčků dolních víček.
Výkon se provádí ambulantně v místním umrtvení, je o něco náročnější než operace horních víček (více se dozvíte při konsultaci s lékařem). Trvá asi hodinu a půl.Stehy po operaci se odstraňují 5.–7. den. Víčka se podobně jako v případě horních ještě několik dnů po vyjmutí stehů vylepují speciální náplastí. Rekonvalescence po operaci trvá 3–4 týdny.

Cena výkonu je 12 000 Kč.

Operace horních víček

Při tomto výkonu se odstraňují kožní nadbytky a tukové váčky horních víček.
Jde o běžný plasticko-chirurgický výkon. Provádí se ambulantně v lokální anestezii, trvá přibližně 1 hodinu. Po operaci se cca 5.–7. den odstraní stehy, následně se ještě několik dnů víčka vylepují speciální náplastí. Rekonvalescence většinou trvá asi 2–3 týdny. Během této doby se vztřebávají drobné modřiny, které mohou v důsledku operace vzniknout a hojí se kůže. Vzniklé jizvy je vhodné masírovat, popřípadě použít speciální masti k jejich minimalizaci.

Cena výkonu včetně následné péče je 9 900 Kč.

Operace odstálých ušních boltců

Touto operací ze zadního přístupu tvarujeme a upravujeme ušní chrupavku a přitahujeme celé ucho k hlavě.
Zákrok provádíme v lokální anestezii, zpravidla ambulantně s možností dospání po operaci na našem dospávacím pokoji, kde je zajištěn dohled sestrou a lékařem.
Při operaci se na ucho umisťují speciální modelační stehy přes vatové bolusy, které se odstraní asi po týdnu. Následně je nutné 1 měsíc ve dne i v noci nosit elastickou čelenku (není v ceně zákroku). Další 1 měsíc se čelenka nosí jen v noci.

Cena výkonu je 12 000 Kč.