Mediswiss Hydro Face 5v1

nabízí neinvazivní omlazení pleti.
Pomocí aplikátoru umožňuje čištění, exfoliaci, extrakci a infuzi aktivních látek. Díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi je jejích vzájemnou kombinací (určenou podle charakteru a typu pleti) je dosaženo maximální účinnosti a tedy i následného efektu po ošetření.
Výsledkem je okamžitý výsledek bez vedlejších efektů a nutnosti rekonvalescence. Ošetření je efektivní pro všechny typy pleti a je ho možné provádět celoročně.

Co všechno přístroj Hydro Face dělá..?
Umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty, umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění, bezbolestně odstraňuje mazové zátky, póry zůstávají čisté a vpravuje hydratační a antioxidační látky z použitých roztoků do kůže. Ošetření tímto přístrojem je efektivní pro všechny typy pleti včetně citlivé, mastné a stárnoucí. Hydro Face řeší problémy pleti spojené s poškozením sluncem, hyperpigmentace, vyhlazuje jemné linky, vrásky, redukuje kožní maz a rozšířené póry, vyrovnává hydrataci pleti.
Přístroj dále obsahuje aplikátory BIO foton LED světla červené, modré, žluté a zelené, které se aplikují pro zklidnění po ošetření nebo a mají protizánětlivý efekt.

Hlavice pro BIO Mezoterapii RF využívá radiofrekvenci pro zapravení výživných sér, jejíchž účinkem pak dochází k napínají pokožky ošetřené oblasti.

Indikace použití:
Omlazení, vyhlazení vrásek
Sjednocení tónu pleti, vyrovnání hydratace
Zlepšení struktury pleti, redukce rozšířených pórů
Terapie akné
Pravidelná péče pro zdravou pleť

Proces ošetření:
čištění a exfoliace: odstraňují se odumřelé kožní buňky, odhaluje se nová kůže. Kůže je díky podtlaku jemně vtahována do záhybů koncovky aplikátoru a mechanicky obrušována. Souběžně se pleť změkčuje roztokem s glukosaminy a kyselinou mléčnou.
chemický peeling: šetrný způsob pomáhá odstranit nečistoty a rozmělnit mazové zátky pro lepší vyčištění kožních pórů. U problematických typů pleti lze použít silnější peeling k odstranění pigmentací, zjemnění vrásek, terapii akné.
extrakce: bezbolestná, automatická extrakce využívá vortexovou koncovku k vyčištění kožních pórů. Při tomto kroku se aplikuje roztok, který obsahuje beta kyseliny, především kyselinu salicylovou. Díky ní se póry lehce vyčistí a stáhnou.
omlazení: omlazující neinvazivní aplikace rostlinných peptidů DermaBuilder je nadstandardní součástí ošetření a rostlinnou alternativou Botoxu. Peptidy vyhlazují vrásky a stimulují kolagenovou tvorbu.
hydratace a ochrana: závěrečná vortexová infúze koktejlu antioxidantů a kyseliny hyaluronové.

Cena ošetřeni začíná na 650 Kč za použití přístroje – dále viz ceník kosmetických služeb.

Ošetření profesionální lékařskou kosmetikou Biologoque Recherche

bilogique_3
Biologoque Recherche byla založena ve Francii před více než 35 lety. Společnost „BR“ působila zpočátku jako výzkumná a vývojová laboratoř, jejímž jediným zaměřením byl vývoj výrobků pro profesionály nespokojené s produkty vyskytujícími se v té době na trhu. Všechny produkty „BR“ jsou založeny na následujících charakteristikách:
– Vysoká koncentrace (více než 20% ve většině produktů) botanických, mořských a biologických extraktů.
– Žádná umělá parfumace z důvodů zachování integrity složení a prevence před alergickými reakcemi. Neobsahuje minerální oleje a parabeny.
– Výrobky jsou vytvářeny během „studeného procesu“ s respektem k původní struktuře aktivních ingrediencí.
– Produkty jsou formulovány tak, aby se vzájemně doplňovaly s použitím unikátních, originálních technik.

Přístrojové ošetření DermaLift

DermaLift_1
Inovativní technologii ošetření, během které je pleť díky speciálně tvarovaným mikrojehličkám bezbolestně a příjemně stimulována. Nedochází k žádnému poškození krevních nebo lymfatických cév. Difuzní bariéra vnější vrstvy pleti je redukována a vysoce koncentrované aktivní substance v odpovídající velikosti molekul pronikají rychleji, hlouběji a ve větším množství do epidermis. Zároveň dochází k mechanické stimulaci kožních receptorů a tím k podpoře mikrocirkulace.
DermaLift_2
– Stimulace epidermis a produkce kolagenu a elastinu
– Okamžitý a intenzivní transport aktivních ingrediencí
– Re-aktivace všech funkcí pleti
– Redukce vrásek a jemných linek
– Regenerace pleti díky urychlení buněčného dělení
– Okamžité zlepšení elasticity pleti

Permanentní prodloužení řas metodou „Diamond Lashes“

prodloužení řasProdloužení řas, při které se vlastní řasy prodlužují ultra lehkými, přirozeně vypadajícími, syntetickými řasami. Každá jednotlivá umělá řasa je natočena a leštěna speciální technologií. Jejich výroba probíhá ručně.
Syntetické řasy jsou lepeny jedna podruhé na vlastní řasy při použití profesionálního adheziva. Přirozený vzhled, přirozený pocit a přirozené nošení. Po profesionální aplikaci jsou jednotlivé řasy od vlastních k nerozeznání…

….. Mít dlouhé, husté a zatočené řasy bylo vždy snem spousty žen. V mnoha kulturách po celém světě je považováno oko za okno do duše.
Není tedy pochyb, že oči jsou nejdůležitější částí obličeje a zanechávají v člověku silný první dojem…..

– Líčení (denní, večerní, svatební) + poradenství
– Úprava obočí + barvení
– Depilace voskem

Ceník kosmetických služeb ke stažení v PDF:

Kontakt
Daniela Krupková
Panorama 359, 431 11 Jirkov
+420603318383
danovakova@seznam.cz